VISCOUNT DOMUS P45

Zupełnie nowe 3-manuałowe organy z obudową i 30-nutową klawiaturą pedałową nowej generacji, szczególnie odpowiednie do niedużych miejsc, takich jak domy lub małe kościoły, bardzo wydajne. Organy te wykonane są z wysokiej jakości drewna laminowanego (wykończenie w kolorze jasnego lub ciemnego dębu) i klawiatury pokrytej drewnem, wykonanej z niezwykłą dbałością o szczegóły.

Wprowadzenie

Z 45 dźwiękami i 4 orkiestrowymi, podwójnej ekspresji pedału , zawiera kilka nowych funkcji pod względem użyteczności i brzmienia. Wyposażony w nowy wzmacniacz cyfrowy Viscount, zapewnia również maksymalną wydajność w zakresie oszczędzania energii. podobnie jak wszystkie organy z linii Domus, zawiera system wzmocnienia z dwoma głośnikami nisko tonowymi z możliwością zarządzania dźwiękiem za pomocą edytora: wszystko zostało opracowane tak, aby Domus P45 był najpotężniejszymi pozytywnymi organami klasy podstawowej.

Więcej informacji..

System Physis Plus

W naszym laboratorium opracowaliśmy technologiczne połączenie naszych zastrzeżonych modeli fizycznych i algorytmu sztucznej inteligencji, który nazywamy MORIS (Losowość Wieloobiektowa) Wyszukiwanie Iteracyjne, złożona procedura Viscount głębokie nauczanie ), który umożliwił osiągnięcie nowego poziomu bogactwa dźwięku. Algorytm ten jest w stanie nauczyć się i uchwycić nowe cechy akustyczne typowych dźwięków organów i zapewnić szacunki parametrów modelu fizycznego piszczałki, dzięki czemu nasze nowe modele fizyczne są niezwykle realistyczne zarówno pod względem harmonicznych, jak i odczuć klawiatury. Physis Plus stanowi naturalną i potężną ewolucję naszej opatentowanej i dobrze znanej technologii Physis (modelowania fizycznego)

Organy ViscountDOMUS sp45

Detale

GENEROWANIE DŹWIĘKU

Domus P45 jest wyposażony w technologię Physis Plus, potężną naturalną ewolucję dobrze znanego Physis, która dzięki systemowi Moris (Viscount Deep Learning) umożliwiła osiągnięcie wiarygodności dźwięku nigdy wcześniej nieosiągniętej. W rzeczywistości jest on w stanie uchwycić i opracować nowe parametry typowe dla brzmienia organów, dzięki czemu nasze modele fizyczne są niezwykle realistyczne.

organy-viscount-domus-p45- klawiatura
Wysokiej jakości klawiatura

Domus P45 jest wyposażony w klawiaturę “Tracker Action” 3x 61 nut pokrytą prawdziwym ciemnym drewnem, aby osiągnąć “prawdziwe uczucie” poszukiwane przez każdego organistę, w rzeczywistości odczucie zapewniane przez klawiaturę jest takie, jak w przypadku najlepszej mechanicznej trakcji. Ponadto efekt Tracker Touch w połączeniu ze szczegółowymi algorytmami zapewnia niespotykane dotąd wrażenia organowe. Czułość na dotyk jest również szczególnie przydatna w przypadku głosów orkiestrowych lub MI.

Liczne połączenia dla każdej potrzeby

Kompletny wybór połączeń zewnętrznych jest inteligentnie rozmieszczony. Oprócz standardowych połączeń (wejście MIDI oraz wyjście/przejście) ,słuchawki, wejścia stereo), dostępny jest mikrofon z kontrolą wzmocnienia, 4 zewnętrzne wyjścia wielokrotne + Sub – z opcją rozszerzenia ich do 12+1(Sub). Dostępne są również złącza USB hosta i urządzenia. W przypadku połączenia USB Host możliwe jest użycie pendrive’a do zapisywania i przesyłania ustawień dźwięku. W przypadku połączenia USB Device można podłączyć do komputera PC, aby spersonalizować wszystkie aspekty organów. Dzięki bezpłatnemu programowi “Physis Plus Editor” na PC można modyfikować każdy głos dla każdej nuty – w tym głośność, wysokość, dyspozycję przestrzenną – i wiele innych parametrów.

Kontuar

Wszystkie elementy sterujące do włączania i wyłączania przycisków są tak rozmieszczone ,ze precyzyjnie reagują na działania użytkownika. Umieszczony z boku wyświetlacz z elementami sterującymi ma stonowany wygląd, który dobrze integruje się z urządzeniem, oferując liczne możliwości dostosowywania dostępnych funkcji.

Pwdały

Domus P45 posiada jeden pedał ekspresji, który zapewnia płynny i precyzyjny ruch – umożliwiając pełną kontrolę głośności dla Manual II, oraz Crescendo – programowalny do 16 poziomów.

Dane Techniczne

SPECYFIKACJA:

Technologia Physis Plus Zaawansowane modelowanie fizyczne

Manuały 3

Łączna liczba przycisków klawiatury 45 Organy + 4 Orkiestrowe

Pedał 10

MAN I 11

MAN II 11

MAN III 13

Alternatywne głosy organowe 5 lub więcej na każdym pokrętle

Alternatywne głosy orkiestrowe 30 lub więcej na każdym pokrętle orkiestrowym

Łączniki 6

Lokalizacje pamięci 1000 (000 – 999)

Banki pamięci 3

Całkowita liczba pamięci 3000

Sekwencer przycisków klawiatury , dwa przyciski kciukowe

Zestawy piszczałek Barokowy, Romantyczny, Symfoniczny + 3

WYMIARY

Wysokość (bez pulpitu na nuty) cm 170,5 – 67,1″

Szerokość cm 126,4 – 49,7″

Głębokość (bez pedałów) cm 61,8 – 24,3″

Głębokość (łącznie z pedałami) cm 113,4 – 44,6″

Waga Kg 225 – Lbs 496

 

OBUDOWA

Drewno laminowane ciemny dąb, jasny dąb.

 

AKCESORIA

Ławka w zestawie ,regulowana dostępna opcjonalnie.

Boczny przełącznik Orkiestra i MIDI Sustain na pedale ekspresji.

 

WYŚWIETLACZ

Wymiary wyświetlacza -128 x 64 punkty grafika z podświetleniem

Dostępne stopery głosowe

Tremulant 2 niezależne dla każdej sekcji

Pogłos -8 ustawień wstępnych

Regulowany efekt Ensemble

Dostępna krótka oktawa

Dostępna inwersja klawiatury

Wewnętrzny Routing Programowalny

Wewnętrzny korektor 5-pasmowy, korektor graficzny

Dostępny sekwencer MIDI

Menedżer plików Ładowanie, zapisywanie, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie

Blokowanie organów hasłem

 

BIURKO MUZYCZNE

Drewniane biurko do zabudowy

Klawiatury

Dostępne są standardowe klawiatury oraz plastikowe czarne a także pokryte prawdziwym drewnem.

 

Physis Plus

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas teraz!