Organy kościelne – nasze produkty

Organy kościelne oraz prospekty piszczałkowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia kościoła. Dzięki nim możliwe jest dopełnienie Liturgii poprzez akompaniament muzyczny najwyższej jakości. Ich dźwięki poruszają wiernych, a ich elegancki dźwięk dobrze wpisuje się w szczególną atmosferę panującą podczas Nabożeństwa. Oferowane
instrumenty są stosowane również w salach koncertowych.

Nasze organy pochodzą od znanego i cenionego, włoskiego producenta Viscout. Wśród nich dostępne są instrumenty kościelne, elektroniczne cyfrowe i hybrydowe, prospekty piszczałkowe oraz nagłośnienie. Ten ceniony producent, w swoich produktach łączy bogatą tradycję budowy organów, z cyfrowymi innowacyjnymi technologiami, które wprowadzają te klasyczne instrumenty w XXI wiek i sprawiają, że brzmią jeszcze lepiej i są jeszcze bardziej funkcjonalne.

Projektujemy również prospekty piszczałkowe, w stylu gotyckim, barokowym oraz nowoczesnym. Oferujemy nagłośnienie, które pełni bardzo ważną rolę, ponieważ zależy od niego nie tylko głośność wygrywanych melodii, ale także ostateczna jakość dźwięku. Świadczymy także usługi serwisowe.

ORGANY VISCOUNT

Kopia dźwięku piszczałki to o wiele więcej niż tylko dobrajakość dźwięku, to poszukiwanie absolutnie 
doskonałej kopii w każdym najdrobniejszym szczególe.

ORGANY  HYBRYDOWE

Organy hybrydowe to doskonałe rozwiązanie łączenia kontuaru Viscount zarówno z głośnikami jak i wiatrownicą organów piszczałkowych. 

ORGANY  HYBRYDOWE

Organy hybrydowe to doskonałe rozwiązanie łączenia kontuaru Viscount zarówno z głośnikami jak i wiatrownicą organów piszczałkowych. 

PROSPEKTY PISZCZAŁKOWE

Projektujemy i realizujemy prospekty piszczałkowe w stylu barokowym, gotyckim i nowoczesnym. Wykonujemy
prospekty na wzór słynnych organów kościelnych i wedługżyczeń klienta.

VISCOUNT NAGŁOŚNIENIE ORGANÓW

VISCOUNT NAGŁOŚNIENIE ORGANÓW

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas teraz!