VISCOUNT HYMMERSIVE 372

Nowy kontuar organów Viscount Hymmersive 372 została zaprojektowana z innowacyjnym i rewolucyjnym projektem, który może zaoferować organistom piękne, elastyczne i niezawodne rozwiązanie sprzętowe, które jest w stanie rozwiązać problem organów z generacją dźwięku opartą na komputerze. Organy odtwarzają dźwięki za pomocą programu komputerowego Hauptwerk załadowanego przez klienta żądanymi zestawami próbek. Ekskluzywne konfigurowalne rejestry oparte na wyświetlaczu LED, a także sprzęt komputerowy w środku, wzbogacają propozycje wynikające z głębokiego doświadczenia Viscount. Użytkownik może również wybierać z szerokiej gamy sprawdzonych i przetestowanych akcesoriów, aby idealnie ulepszyć kontuar Hymmersive 372.

Wprowadzenie

Hymny (po angielsku HYMNS) nabierają szczególnego uroku, gdy są wykonywane w dużych katedrach dzięki akustyce oferowanej przez te wyjątkowe środowiska. Nowe organy HYMMERSIVE Viscounta jest w stanie odtworzyć te dźwięki z ekstremalnym realizmem, oferując organistom możliwość doświadczenia głęboko angażujących wrażeń podczas zanurzenia się w muzyce organowej.

Więcej informacji

Organy HYMMMERSIVE wprowadzają nową generację instrumentów, optymalnie łącząc piękny, elastyczny i niezawodny kontuar organów z platformą oprogramowania Hauptwerk. Obecnie miłośnicy klasycznych organów mogą wybierać spośród trzech kategorii organów elektronicznych: tych z technologią modelowania fizycznego Physis® firmy Viscount, organów opartych na próbkowaniu lub programów komputerowych opartych na próbce „zrób to sam”. Viscount oferuje już szeroką gamę wysokiej jakości produktów (Unico, Sonus, Chorum i inne), starannie zaprojektowanych, aby zaspokoić potrzeby prawie wszystkich organistów, instytucji i domów modlitwy, jednak w niektórych przypadkach program komputery, taki jak Hauptwerk, można rozważyć. Niestety, jak dotąd wybór ten miał pewne wady:

Po pierwsze, wyborów poleceń rejestru dokonuje się za pomocą wirtualnych przycisków na ekranie dotykowym, które są raczej niewygodne i nienaturalne dla użytkownika oraz nieprzyjemne dla słuchaczy.

Druga polega na tym, że komputer, na którym jest uruchomiony program Hautpwerk, może stać się niestabilny z wielu powodów, czasami powodując opóźnienie systemu lub gorzej … awarię … Wyobraź sobie, że występuje w trakcie wykonywania!

Trzecią wadą, a często najgorszą, jest cały system składający się z komputera, klawiatury, wzmacniacza i mebli, często wykonany przez jedną osobę, która nie może zagwarantować wysokiego standardu jakości, możliwego do uzyskania dzięki produkcji przemysłowej oferowanej przez Viscount, największego producenta organów na świecie!

Nowy organy Viscount HYMMERSIVE został zaprojektowany, aby radykalnie poprawić wszystkie wspomniane wady dzięki rewolucyjnemu nowemu projektowi, który jest w stanie zaoferować organistom i kościołowi piękne, elastyczne i niezawodne rozwiązanie dla organów Hauptwerk opartych na próbkach. Ekskluzywny system rejestrów rekonfigurowalnych i konfigurowalnych z wyświetlaczem LED, w połączeniu z potężnym skomputeryzowanym sprzętem zaprojektowanym, opracowanym i zbudowanym przez Viscount, tworzy niezwykły system, biorąc pod uwagę organy oparte na próbkach dostarczonych przez Hauptwerk.

Detale

Generacja dźwięku

Obsługiwane przez H2T (Hymmersive Hauptwerk Technology)

Organ HYMMMERSIVE oferuje idealne połączenie zastrzeżonego interfejsu sprzętowego HYMMERSIVE z komputerem odpowiednio skonfigurowanym do optymalnej pracy przy użyciu znanego programu HAUPTWERK do generowania dźwięku organów na podstawie próbkowania. Ta struktura pozwala całkowicie przeprogramować instrument zgodnie z organami załadowanymi do komputera. Wewnątrz organów znajduje się potężny komputer (z możliwością rozbudowy na żądanie) oparty na procesorze Intel i5, z pamięcią 16 Gbit, HD-SSD z 256 Gbit, obsługiwany przez system operacyjny Windows. Ten komputer został zaprojektowany do skonfigurowania przez autoryzowanych sprzedawców za pomocą programu Hauptwerk (brak w zestawie) i żądanych dźwięków organów (brak w zestawie).

Powstały system jest znacznie bardziej stabilny niż zwykłe środowisko komputerowe, ponieważ sprzęt jest odpowiednio skonfigurowany, a oprogramowanie zainstalowane specjalnie przez ekspertów

Wysokiej jakości klawiatury Tracker

HYMMMERSIVE 372 jest wyposażony w 3 x61-klawiszowe klawiatury „Tracker Action”. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia właściwej czułości klawiatury organowej, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby używać najlepszych komponentów. Wrażenie oferowane przez klawisze odtwarza dotyk prawdziwego mechanizmu Tracker. Podczas korzystania z MIDI i dźwięków orkiestrowych klawisze natychmiast stają się wrażliwe na dotyk i oferują maksymalną ekspresję. Dla najbardziej wymagających organistów HYMMMERSIVE 372 jest dostępny z opcją drewnianych klawiatur lub z wyjątkowymi klawiaturami AWK.

Rozszerzone połączenia

Szeroki wybór połączeń zewnętrznych jest umieszczony inteligentnie i wygodnie z tyłu urządzenia. Oprócz standardu MIDI In-Out-Thru, jedno wejście stereo z wzmocnieniem i trzy wyjścia stereo z uziemieniem, dostępne jest również USB dla programu licencyjnego Hauptwerk. Ponadto istnieje również interfejs Ethernet przydatny do konfigurowania urządzenia za pomocą komputera zewnętrznego. Przełącznik wł. / Wył., Głośność główna, gniazdo słuchawkowe, pamięć USB do zapisywania ustawień oraz nagrywania / odtwarzania utworów MIDI są dogodnie umieszczone z przodu organów. Wyjścia audio są dostępne do podłączenia niezbędnego zewnętrznego nagłośnienia, jeśli te organy mają zostać zainstalowany w kościele, lub aby zapewnić doznania jeszcze bardziej podobne do posiadanych prawdziwych organów piszczałkowych w domu. HYMMMERSIVE 372 zawiera gniazdo słuchawkowe na wypadek, gdybyś musiał grać w całkowitej ciszy.

Kontuar

Rejestry LED, pistony i wyświetlacz zapewniają pełną kontrolę nad całym instrumentem.

Kontuar HYMMMERSIVE jest wyposażona w innowacyjne rejestry, z których każdy wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LED. 72 rejestry można przeprogramować z komputera, aby dokładnie przedstawić układ rejestrów odpowiadający organom w wykonywaniu kontrolowanym przez program komputerowy Hauptwerk. Wyświetlacz systemowy jest dogodnie umieszczony po prawej stronie instrumentu dzięki szeregowi łatwych w obsłudze elementów sterujących. Na życzenie istnieje wiele rozszerzalnych opcji , dostępnych zarówno dla ustawień kombinacji, jak i ogólnych rejestrów, które są starannie umieszczone na instrumencie, aby umożliwić szeroki zakres możliwości i dostosowań, wszystko jest pod ręką.

Rejestry LED, pistony i wyświetlacz zapewniają pełną kontrolę nad całym instrumentem.

Kontuar HYMMMERSIVE jest wyposażona w innowacyjne rejestry, z których każdy wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LED. 72 rejestry można przeprogramować z komputera, aby dokładnie przedstawić układ rejestrów odpowiadający organom w wykonywaniu kontrolowanym przez program komputerowy Hauptwerk. Wyświetlacz systemowy jest dogodnie umieszczony po prawej stronie instrumentu dzięki szeregowi łatwych w obsłudze elementów sterujących. Na życzenie istnieje wiele rozszerzalnych opcji , dostępnych zarówno dla ustawień kombinacji, jak i ogólnych rejestrów, które są starannie umieszczone na instrumencie, aby umożliwić szeroki zakres możliwości i dostosowań, wszystko jest pod ręką.

Mebel

Świetne włoskie wykonanie

Elegancka kontuar HYMMMERSIVE 372 zawiera również pulpit i można go uzupełnić pedałem, konfigurowalnymi panelami pistonów nożnych i ławką, które to elementy można dowolnie łączyć.

Pedał odpowiedni do Twoich potrzeb

Kontuar HYMMMERSIVE 372 można uzupełnić pedałem MIDI wyposażonym w 2 pedały ekspresji. Możesz wybrać pomiędzy 32 klawiszami (proste lub proste wklęsłe) lub 30 nutami (proste lub proste wklęsłe lub promieniste wklęsłe).

Dane Techniczne

Specyfikacja

Technologia H2T (Hymmersive Hauptwerk Technology)

Procesor komputera: Intel i5; Pamięć: 16 GB; HD: SSD, 256 GB (specyfikacje można zmienić na żądanie)

Klawiatury 3 x 61 klawiszy

Klawiatura Tracker Touch

Klawiatura dynamiczna Midi

Pedał opcjonalnie-MIDI Pedał: 30 klawiszy lub 32 klawisze

Pedał wklęsły w stylu radialnym, wklęsły prosty, prosty, AGO

Sekcje przycisków rejestrów z kolorowym wyświetlaczem LED  

72 Dowolnie przypisywalnych do dowolnego rejestru lub kontroli dowolnej sekcji.

Przyciski 16

Banki pamięci 99

Wszystkich pamięci ustawień kombinacji 990

Sekwencer pamięci + 1 / -1, + 10 / -10, + 100 / -100

Wyświetlacz 128×64, grafika z podświetleniem, monochromatyczny

Sequencer 

Midi In / Out / Thru. programowalny

Wyjście słuchawkowe stereo

Dodatkowe wejście stereo

Wyjścia zewnętrzne 6 kanałów

Ethernet

USB dla programu Hauptwerk (tył), USB dla Pen Drive (przód) 

Kontuar- Elegancki kontuar, pulpit, ławka

Kolory / wykończenia: jasny dębowy laminat

Wymiary (SzxWxG) cm 154,0 x 139,5 x 66,0

Wymiary bez podstawy i pedału (szer. x wys. x gł.) Cm 154,0 x 125,0 x 66,0

Waga 96,8 kg

Masz Pytania?

Zadzwoń do nas teraz!